Porządek nabożeństw

W tym miesiącu Msze Święte odprawiane są w następujących intencjach:

Sobota 04.02. Pierwsza Sobota Miesiąca

8:00 w intencji Róż Różańcowych

18:00 za ++ Salomeę i Józefa Tkocz

Niedziela 05.02. V Niedziela Zwykła

8:00 do Opatrzności Bożej w intencji rodziny Witosz

10:00 za ++ Martę i Konrada Krypczyk

11:15 w intencji rocznego dziecka Pawła Kuliga

Poniedziałek 06.02.

7:00 w intencji Parafian

Wtorek 07.02.

18:00 za + Gabriela Gadaj w I rocznicę śmierci

Środa 08.02.

7:00 za + Kornelię Powieśnik we wspomnienie urodzin

Czwartek 09.02.

17:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18:00 za + Richarda Matheja

Piątek 10.02.

18:00 za ++ Martę i Wilhelma Klyszcz

Sobota 11.02.

8:00 w intencji Dusz Czyśćcowych

18:00 za + Stanisława Kuligowskiego w rocznicę urodzin

Niedziela 12.02. VI Niedziela Zwykła

8:00 za + Różę Banasiewicz w I rocznicę śmierci

10:00 za ++ rodziców Jana i Magdalenę Suchorowski

11:15 z okazji 30-tych urodzin Klaudii Chyćko i 1-szych urodzin Grzegorza Chyćko

Poniedziałek 13.02.

7:00 za ++ Marię i Pawła Szczęsny

Wtorek 14.02.

18:00 za ++ Kazimierza Kruczek, dwie żony Halinę i Eleonorę

Środa 15.02.

7:00 za + Alinę Kozielską od rodziny Kończugowskich

Czwartek 16.02.

17:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18:00 za + Sylwestra Niepelt, + Annę oraz ++ Martę i Jana Chybicki

Piątek 17.02.

18:00 za ++ Elżbietę i Józefa Kuczok w rocznicę śmierci

Sobota 18.02.

8:00 w intencji Parafian

18:00 za + Franciszka Bugla w XXI rocznicę śmierci, + żonę Klarę

Niedziela 19.02. VII Niedziela Zwykła

8:00 za ++ Jana i Dorotę Czech

10:00 za + Michalinę Nagietowicz

11:15 za + Wiktorię Mrozek

Roczek Mateusza Moskwa

Poniedziałek 20.02.

7:00 za + Jana Brachmańskiego z okazji urodzin

Wtorek 21.02.

18:00 za + Gertrudę Czech w XV rocznicę

Środa 22.02. Środa Popielcowa

7:00 za + siostrę boromeuszkę Anzelmę Maroszczyk

18:00 za + Jerzego Szkatuła w I rocznicę śmierci

Czwartek 23.02.

17:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18:00 za ++ Otylię i Józefa, + Franciszka Dragon

Piątek 24.02.

17:15 Droga Krzyżowa

18:00 za ++ Reginę i Ernesta Janas

Sobota 25.02.

8:00 w intencji Parafian

18:00 za + Natalię Gardyan

Niedziela 26.02. I Niedziela Wielkiego Postu

8:00 za ++ Anielę i Antoniego Kiełbasa

10:00 za + Czesława Wieczorek

11:15 za ++ Irenę i Gerharda Powieśnik

15:30 Gorzkie Żale

Poniedziałek 27.02.

7:00 za + Alinę Kozielską od firmy Tabox – Kraków

Wtorek 28.02.

18:00 za + Wandę Magiera

Wodzisław Śląski